LYRIC

Ti po me sheh dhe un e kuptoj

ndoshta do me nget ndoshta po gaboj

ndoshta per nje got ke deshire te ftoj

une nuk mund ta di pse s'me thua ti

Dhe pse Ky nuk eshte jo tipi im

S'po kerkoj me ty te gjej un fatin tim

Te lutem edhe ti jo mos e kerko

S'me intereson me do apo s'me do

Une nuk dua ta di

Njesoj si edhe ti

Nuk eshte koha tani

Me do dhe s'me do (2x)

Me thua s'mund te rri dot deri vone

Me pyet jam i lidh apo jam i zon

Mos duhet per fejes une ty te kerkoj

Ndoshta ja vlen,ndoshta dhe e boj

Dhe pse ky nuk eshte jo tipi im

S'po kerkoj me ty te gjej un fatin tim

Te lutem edhe ti jo mos e kerko

S'me intereson me do apo s'me do

Une nuk dua ta di

Njesoj si edhe ti

Nuk eshte koha tani

Me do dhe s'me do (4x)

FLORI - Me do - lyrics


Added by

Musiny

SHARE

If you do not want this text to appear or copyright issue - contact us.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ADVERTISEMENT

FOLLOW USFollow us in twitter