Текст на песента

So leht, hapin e parë bone ti vet

Si don mem prek kur sem njeh

Vshtirë e ke, a pe sheh

Me vështirësitë që kam kalu n’jetë

Ti po menon se si gjith tjerët jom

Dhe pse në rrug jam rritë po ta them

Respektin maksimal për tër ty e kom

Jo jo trupin spo du me ta nxon

Ama zemrën tane, e une kurr ty sko met lon

Se, jam qun i rritur nga një nanë

Me prindërit e ndam, ky është mësimi që mkan dhanë.

Po du met pas ngat, spo du met pas larg

Eren du me ta ni, veq met pa po m’duket pak

Eja ti me mu e ikim na dy larg.

So leht, hapin e parë bone ti vet

Si don mem prek kur sem njeh

Vshtirë e ke, a pe sheh

Si po menon që tallem une me ty

Gabimet me një femër ulin ndjenjë

Mes shumë tjerave pom bjen n’sy

Errësirën po ma bon dritë

Jo jo trupin spo du me ta nxon

Ama zemrën tane, e une kurr ty sko met lon.

Se, jam qun i rritur nga një nanë

Me prindërit e ndam, ky është mësimi që mkan dhanë.

Po du met pas ngat, spo du met pas larg

Eren du me ta ni, veq met pa po më duket pak

Eja ti me mu e ikim na dy larg.

So leht, hapin e parë bone ti vet

Si don mem prek kur sem njeh

Seldi X Doruntina - So leht – текст


Добавена от

Musiny

СПОДЕЛИ

Ако не искате този текст да се показва или са засегнати авторски права - пишете ни.

Напишете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Реклама

Обезщетение закъснял полет

FOLLOW USFollow us in twitter