Текст на песента

Të kam dashur dhe të kam urrejtur

më jep dhimbje dhe emocione

më lëndon dhe më shëron

prekja jote më hipnotizon

pse ky emocion nuk më le t`jetoj

pse pa ty dot nuk përballoj

pse kur të urrei të kërkoj

pse të dua kur veten shkatrroj...

Припев :

Se di çka ndjen kur më ke pran

kur të dy vetëm rrim me një an

kur kokën ven te gjoksi im

se di a e ndjen shpirtin tim

Se di ç`mendim ke ti për mua

kur të shtrëngoj por s`them te dua

kur them se vdes për buzët e tua

se di a m`beson ti mua...

Tash ty të përplas me zë t`lart të flas

për pak dua të godas

nuk të dua! nuk të kërkoj!

me këmbngulje e mohoj

por prap kurr stë harroj

pse ndodh kshtu se kuptoj

për ty bej luft për ty jetoj

për ty veten e shkatrroj

lum aj që ty t`ka provu

mjer aj që ty t`ka provu

ti din dashurin me shkatrru

ti din dashurin me zbukuru...

Припев : ^^

Pran teje kur jam

pran meje kur je

po më rrodhën lotët

mos më pyet pse

po më rrodhën lotët mos më fol

më shiko nëse më dridhet zëri

mos më thuaj joo...ti...

2х Припев

Blero - Se Di – текст и превод

Превод на текста на песента

Обичах те и те мразех..


Ти ми даде болка и вълнение..


Ти ме нарани и ме излекува..


Допирът ти ме хипнотизира!


Защо това вълнение не ме остави да живея?


Защо не мога да се справя без теб?


Защо те искам, когато те мразя?


Защо те обичам, когато се съсипвам?

Припев:


Не знам какво чувстваш, когато съм до теб..


Когато седим заедно..


Когато си слагаш главата на гърдите ми..


Не знам дали чувстваш душата ми..


Не знам какво мислиш за мен, когато те прегръщам силно..


Когато не ти казвах " обичам те " ..


Когато ти казвам, че умирам за устните ти..


Не знам дали ми вярваш..

Ругая те и ти говоря високо..


Чувствам всякаш искам да те ударя..


Не те обичам! Не те искам!


Отричам самоувереността си..


Но не мога да те забравя!


Защо това не става?! Не разбирам..


Заради теб правя война.. Заради теб живея!


Заради теб се унищожих!


"Щастливец" е този, който беше с теб..


"Горкия" е този, който беше с теб..


Знаеш как да унищожиш любовта!

Припев: ^^

Когато си до мен,


Когато съм до теб,


Сълзите ми текат и не ме питай защо..


Погледни ме! Ако гласът ми трепери - Не ми отказвай!

2х Припев

Добавена от

Musiny

СПОДЕЛИ

Ако не искате този текст да се показва или са засегнати авторски права - пишете ни.

Напишете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Реклама

Обезщетение закъснял полет

FOLLOW USFollow us in twitter