Текст на песента

Hidherimi dhe gezimi i rand

mu po me vi

Te dyja duken njesoj

nuk mund ti dalloj …

Sepse ai qe kam

me kerkond ta le te qete

dhe me thot ky vendim

i perjetshem do te jete….

Rref…

Kur me takon as me veshtron

dhe keshtu gjithcka mes nesh

nis dhe mbaron

pse bere kte jo une ste pata faj

Megjithse keshtu ateher degjo

te uroj te gjesh ate qe ti kerkon

por moooss haro shum keq do

Perfundoshhhh…..

Sna ka mbetur asgje tjeter

fjale as lamtumire

por me ndryshe nje fjale

e urte dot shihemi per te mire

sepse qe nga ky moment

nje jete e re nis dhe fillon

ndaj dikur do me kujtosh

por athere do jete shume vone

Rref…2x

Kur me takon as me veshtron

dhe keshtu gjithcka mes nesh

nis dhe mbaron

pse bere kte jo une ste pata faj

Megjithse keshtu ather degjo

te uroj te gjesh ate qe ti kerkon

por moooss haro shum keq do

Perfundoshhhh…..Добавена от

Musiny

СПОДЕЛИ

Ако не искате този текст да се показва или са засегнати авторски права - пишете ни.

Напишете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.

Реклама

Обезщетение закъснял полет

FOLLOW USFollow us in twitter
DMCA.com Protection Status